SOLAS - Wagi Samochodowe Najazdowe Waga Samochodowa - MIARY I WAGI

SOLAS

Postanowienie Konwencji o bezpieczeństwie życia na morzu (SOLAS), zgodnie z którymi na nadawcy ładunku spoczywa obowiązek weryfikacji wagi kontenerów przeznaczonych do transportu drogą morską przed załadowaniem ich na statek.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów postanowiliśmy przygotować wagę UNITED, która jest łatwa do montażu i demontażu. Dostawa zagwarantowana w 3 dni oraz brak konieczności dostosowania placu specjalnie pod wagę.

Bez murowania, czekania, bez prac ziemnych. Dzięki modułowej konstrukcji nie ma potrzeby, aby używać dźwigu. Wagę można łączyć w dowolne konfiguracje, 6m-12m-18m i więcej. Czujniki Sensocar, które instalujemy posiadają najwyższą jakość wykonania, wyprodukowano je w Barcelonie. Oferujemy dogodne warunki płatności i wypożyczenia na krótkie i długie okresy.

Po więcej informacji proszę się skontaktować z naszymi doradcami i obejrzeć naszą specjalnie przygotowaną stronę waga-samochodowa-w3dni.pl 


Zadzwoń i przekonaj sięEtykiety: SOLAS, waga, modułowa, Konwencja o bezpieczeństwie życia na morzu, kontener,

Galeria zdjęć:

elektroniczne wagi samochodowe, producent wag samochodowych, najazdowa waga samochodowa, fabryka wag, wagi elektroniczne, zawieszane wagi hakowe