Kariera

MIW Group to przede wszystkim ludzie MIW Group to miejsce dla ambitnych, wyjątkowych i mocno stąpających po ziemi ludzi, którzy z dala od wielkomiejskiego zgiełku chcą robić rzeczy wielkie, a po pracy mieć czas dla siebie, swoich rodzin i przyjaciół. Bez krawatów i biurokracji rozwijamy potencjał naszych pracowników, a dzięki prostym zasadom pozwalamy im być […]

MIW Group to przede wszystkim ludzie

MIW Group to miejsce dla ambitnych, wyjątkowych i mocno stąpających po ziemi ludzi, którzy z dala od wielkomiejskiego zgiełku chcą robić rzeczy wielkie, a po pracy mieć czas dla siebie, swoich rodzin i przyjaciół. Bez krawatów i biurokracji rozwijamy potencjał naszych pracowników, a dzięki prostym zasadom pozwalamy im być sobą.  Nie lubimy sztywnej etykiety i oficjalnej atmosfery. Dlatego dbamy o to, by nasi pracownicy czuli się w pracy swobodnie i z łatwością nawiązywali relacje ze współpracownikami. Każdego z nas napędza pasja i możliwości, jakie przed nami stoją. Jesteśmy najwiekszym producentem wag samochodowych w Polsce, liderem sprzedaży wag przemysłowych i elektoniki wagowej. Nie byłoby to możliwe bez naszych pracowników.

Dołącz do naszego zespołu

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na niżej wskazane stanowiska. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę i szybki proces rekrutacji – gwarantujemy kontakt w ciągu 24 godzin od zgłoszenia i szybką informację zwrotną od spotkania w firmie.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres biuro@miary-wagi.pl lub za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.
Administratorem danych osobowych jest firma MIW GROUP  Tomasz Kogut Sp.k.  z siedzibą w 49-318 Skarbimierz Osiedle, ul. Smaków 9, więcej na www.miary-wagi.pl

MiW.KAD.1.2024

Serwisant

Opis stanowiska:

  • Uruchamianie oraz serwisowanie wag samochodowych
  • Wyjazdy służbowymi samochodami w ekipach 2-osobowych
  • Jedno lub maksymalnie kilkudniowe delegacje na terenie RP
  • Praca tylko w dni robocze

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Obsługa komputera
  • Rzetelne podejście do pracy oraz kreatywność przy rozwiązywaniu problemów
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki
  • Poznawanie nowych technologii
  • Pracę od zaraz
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji.

MiW.KAD.2.2024

Elektryk/Elektronik/Automatyk

  • Montowanie, uruchamianie oraz serwisowanie urządzeń automatyki i systemów
  • metrologicznych w postaci: kamer IP, czytników kart RFID, szlabanów, mierników
  • wagowych, czujników tensometrycznych, innych urządzeń sieciowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie: Elektryczne/Elektroniczne/Informatyczne lub pokrewne
  • Obsługa komputera na poziomie konfiguracji sieci LAN

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki, szczególnie dla osób z doświadczeniem w konfiguracji urządzeń
  • sieciowych oraz rozbudowy sieci komputerowych

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji